Axotarh
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

عکس حلزون روی زمینه سفید

خانه » دانلود ها » عکس حلزون روی زمینه سفید
فایل اصلیاورجینال
JPG فرمت فایل
4650 × 3100 Pixel ابعاد
PPI 300 رزولوشن
MB 2.83 حجم فایل

عکس حلزون روی زمینه سفید

دانلود عکس حلزون روی زمینه سفید در سایت عکس و طرح با رزولوشن بالا (3100 * 4650 پیکسل) برای استفاده های مختلف در زمینه طراحی و چاپ در دسترس می باشد.

دانلود عکس و طرح های با کیفیت در وبسایت عکس و طرح

دانلود عکس حلزون و طرح های لایه باز با کیفیت و رزولوشن بالا در بصورت فایل اورجینال در سایت عکس و طرح موجود است. موارد استفاده برای امور طراحی گرافیک شامل: طراحی بسته بندی و لیبل محصولات، طراحی بیلبورد، بنر و استندهای تبلیغاتی، طراحی تراکت و بروشور و طراحی تبلیغات در فضای مجازی است. همچنین فایل های موجود در سایت عکس و طرح مناسب و هماهنگ برای کار در انواع نرم افزار های گرافیکی مانند فتوشاپ و ایلاستریتور می باشد.

عکس های با کیفیت و فرمت های متنوع تصویر شامل: PDF، PNG، PSD، JPG، AI، EPS و… در سایت عکس و طرح در آتلیه تخصصی تیم عکس و طرح عکاسی و طراحی شده است. در این راستا دقت در مراحل عکاسی، نورپردازی، ادیت و طراحی از مهمترین دستاوردهای مجموعه عکس و طرح می باشد.

توجه  :

از طرف دیگر به جهت برآورده سازی نیازهای طراحان و دست اندرکاران امور تبلیغاتی، طراحی گرافیک و چاپ، در صورت نیاز به عکسی خاص با ویژگی های موردنظر شما می توانید از قسمت تماس با ما و برقراری ارتباط با شماره همراه پشتیبانی، درخواست خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت تهیه و جهت دانلود در وبسایت عکس و طرح قرار بگیرد.

دانلود عکس حلزون روی زمینه سفید با کیفیت بالا، فایل اورجینال حلزون، نمونه عکس های حلزون برای طراحی در نرم افزارهای گرافیکی و چاپ

محصولات مرتبط