Axotarh
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

پوستر دیواری نقاشی موج عظیم اثر هوکوسای

خانه » دانلود ها » پوستر دیواری نقاشی موج عظیم اثر هوکوسای
فایل اصلیاورجینال
JPG فرمت فایل
8250 × 5564 Pixel ابعاد
PPI 300 رزولوشن
MB 37.24 حجم فایل

پوستر دیواری نقاشی موج عظیم اثر هوکوسای

پوستر دیواری نقاشی موج عظیم اثر هوکوسای در سایت عکس و طرح با رزولوشن بالا (5564 * 8250 پیکسل) برای استفاده های مختلف در زمینه طراحی و چاپ در دسترس می باشد. این عکس در آتلیه تخصصی عکس و طرح نورپردازی و با دوربین نیکون D850 عکاسی و ادیت شده است. دانلود عکس با کیفیت سبز روی زمینه چوبی و دیگر نمونه های مشابه در وبسایت عکس و طرح محیا است.

دانلود پوسترها و پس زمینه های با کیفیت در وبسایت عکس و طرح

دانلود پوستر دیواری و پس زمینه های با کیفیت و رزولوشن بالا در بصورت فایل اورجینال در سایت عکس و طرح موجود است. موارد استفاده برای امور طراحی گرافیک شامل: طراحی بسته بندی و لیبل محصولات، طراحی بیلبورد، بنر و استندهای تبلیغاتی، چاپ بر روی دیوارهای بزرگ، طراحی تراکت و بروشور و طراحی تبلیغات در فضای مجازی است. همچنین فایل های موجود در سایت عکس و طرح مناسب و هماهنگ برای کار در انواع نرم افزار های گرافیکی مانند فتوشاپ و ایلاستریتور می باشد.

عکس های با کیفیت و فرمت های متنوع تصویر شامل: PDF، PNG، PSD، JPG، AI، EPS و… در سایت عکس و طرح در آتلیه تخصصی تیم عکس و طرح عکاسی، طراحی و تهیه شده است. در این راستا دقت در مراحل عکاسی، نورپردازی، ادیت و طراحی از مهمترین دستاوردهای مجموعه عکس و طرح می باشد.

توجه  :

از طرف دیگر به جهت برآورده سازی نیازهای طراحان و دست اندرکاران امور تبلیغاتی، طراحی گرافیک و چاپ، در صورت نیاز به عکسی خاص با ویژگی های موردنظر شما می توانید از قسمت تماس با ما و برقراری ارتباط با شماره همراه پشتیبانی، درخواست خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت تهیه و جهت دانلود در وبسایت عکس و طرح قرار بگیرد.

دانلود پوستر دیواری نقاشی موج عظیم اثر هوکوسای با کیفیت بالا، فایل اورجینال پوستر دیواری، نمونه عکس های پوستر دیواری برای طراحی و چاپ

محصولات مرتبط