Axotarh
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

پرچم ایران پس زمینه

خانه » دانلود ها » پرچم ایران پس زمینه
فایل اصلیاورجینال
JPG فرمت فایل
PPI 300 رزولوشن
MB 12.59 حجم فایل
8000 * 3000 P ابعاد

پرچم ایران پس زمینه

دانلود طرح پرچم ایران در زمینه چوبی در سایت عکس و طرح با کیفیت بالا (8000 * 3000 پیکسل) با پسوند JPG برای استفاده های مختلف در زمینه طراحی و چاپ در دسترس می باشد. دانلود عکس پس زمینه پرچم ایران جهت استفاده طراحی پوستر و بنر در ابعد بزرگ در تنوع زیاد و همچنین با کیفیت بالا با پسوند jpg و دیگر نمونه های مشابه در وبسایت عکس و طرح محیا است.

عکس پرچم و انواع پس زمینه های طرح پرچم ایران با کیفیت و رزولوشن بالا در بصورت فایل اورجینال در سایت عکس و طرح موجود است. موارد استفاده برای امور طراحی گرافیک شامل: طراحی بسته بندی و لیبل محصولات، طراحی بیلبورد، بنر و استندهای تبلیغاتی، طراحی تراکت و بروشور و طراحی تبلیغات در فضای مجازی است. همچنین فایل های موجود در سایت عکس و طرح مناسب و هماهنگ برای کار در انواع نرم افزارهای گرافیکی مانند فتوشاپ و ایلاستریتور می باشد.

عکس های با کیفیت و فرمت های متنوع تصویر شامل: PDF، PNG، PSD، JPG، AI، EPS و… در سایت عکس و طرح در آتلیه تخصصی تیم عکس و طرح عکاسی و طراحی شده که در این راستا دقت در مراحل عکاسی، نورپردازی، ادیت و طراحی از مهمترین دستاوردهای مجموعه عکس و طرح می باشد. همچنبن تضمین بالاترین کیفیت در این وبسایت وجود دارد.

توجه  :

از طرف دیگر به جهت برآورده سازی نیازهای طراحان و دست اندرکاران امور تبلیغاتی، طراحی گرافیک و چاپ، در صورت نیاز به عکسی خاص با ویژگی های موردنظر شما می توانید از قسمت تماس با ما و برقراری ارتباط با شماره همراه پشتیبانی، درخواست خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت تهیه و جهت دانلود در وبسایت عکس و طرح قرار بگیرد.

دانلود پرچم ایران در زمینه چوبی با کیفیت بالا و نمونه عکس های متنوع پرچم بصورت پس زمینه برای طراحی گرافیک، چاپ و تبلیغات

محصولات مرتبط