Axotarh
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

وکتور پس زمینه کریسمس

خانه » دانلود ها » وکتور پس زمینه کریسمس
فایل اصلیاورجینال
Ai و EPS فرمت فایل
PPI 300 رزولوشن
MB 2.16 حجم فایل

وکتور پس زمینه کریسمس

دانلود وکتور پس زمینه کریسمس با فرمت AI و EPS در سایت عکس و طرح برای استفاده های مختلف در زمینه طراحی و چاپ با کیفیت بالا در دسترس می باشد. دانلود وکتور پس زمینه و دیگر نمونه های مشابه در وبسایت عکس و طرح فراهم است. 

وکتورهای با کیفیت وبسایت عکس و طرح

دانلود وکتور پس زمینه با موضوع کریسمس و طرح های لایه باز با کیفیت و رزولوشن بالا در بصورت فایل اورجینال در سایت عکس و طرح موجود است. موارد استفاده برای امور طراحی گرافیک شامل: طراحی بسته بندی و لیبل محصولات، طراحی بیلبورد، بنر و استند های تبلیغاتی، طراحی تراکت و بروشور و طراحی تبلیغات در فضای مجازی است. همچنین فایل های موجود در سایت عکس و طرح مناسب و هماهنگ برای کار در انواع نرم افزار های گرافیکی مانند فتوشاپ و ایلاستریتور می باشد. از مزیت های مهم فایل های وکتور فراخوانی آن با رزولوشن و اندازه دلخواه در نرم افزارهای گرافیکی مانند فتوشاپ است که این امر موجب طراحی با کیفیت بالا برای چاپ در ابعاد بسیار بزرگ با نهایت جزییات مفید است.

طرح های با کیفیت و فرمت های متنوع تصویر شامل: PDF، PNG، PSD، JPG، AI، EPS و… در سایت عکس و طرح در آتلیه تخصصی تیم عکس و طرح عکاسی و طراحی شده که در این راستا دقت در مراحل عکاسی، نورپردازی، ادیت و طراحی از مهمترین دستاوردهای مجموعه عکس و طرح می باشد.

توجه  :

از طرف دیگر به جهت برآورده سازی نیازهای طراحان و دست اندرکاران امور تبلیغاتی، طراحی گرافیک و چاپ، در صورت نیاز به عکسی خاص با ویژگی های موردنظر شما می توانید از قسمت تماس با ما و برقراری ارتباط با شماره همراه پشتیبانی، درخواست خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت تهیه و جهت دانلود در وبسایت عکس و طرح قرار بگیرد.

دانلود وکتور پس زمینه کریسمس با کیفیت بالا، فایل اورجینال وکتور پس زمینه، نمونه های متنوع وکتورهای پس زمینه با موضوع کریسمس برای طراحی و چاپ

محصولات مرتبط