Axotarh
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

وکتور پرچم ایران

خانه » دانلود ها » وکتور پرچم ایران
فایل اصلیاورجینال
EPS فرمت فایل
PPI 300 رزولوشن
MB 3.19 حجم فایل

وکتور پرچم ایران

دانلود وکتور پرچم ایران با فرمت EPS در سایت عکس و طرح برای استفاده های مختلف در زمینه طراحی و چاپ با کیفیت بالا در دسترس می باشد. برای دیدن طرح پرچم و دیگر نمونه های طرح های وکتور به دسته بندی طرح مراجعه کنید.

از مزیت های مهم فایل های وکتور فراخوانی آن با رزولوشن و اندازه دلخواه در نرم افزارهای گرافیکی مانند فتوشاپ است که این امر موجب طراحی با کیفیت بالا برای چاپ در ابعاد بسیار بزرگ با نهایت جزییات مفید است.

وکتورهای با کیفیت در عکس و طرح

دانلود پرچم ایران و انواع وکتور با موضوع پرچم و طرح های لایه باز با کیفیت و رزولوشن بالا بصورت فایل اورجینال در سایت عکس و طرح موجود است. موارد استفاده برای امور طراحی گرافیک شامل: طراحی پست و استوری اینستاگرام، طراحی بسته بندی و لیبل محصولات، طراحی بیلبورد، بنر و استند های تبلیغاتی، طراحی تراکت و بروشور و طراحی تبلیغات در فضای مجازی است. همچنین فایل های موجود در سایت عکس و طرح مناسب و هماهنگ برای کار در انواع نرم افزار های گرافیکی مانند فتوشاپ و ایلاستریتور می باشد. 

طرح های با کیفیت و فرمت های متنوع تصویر شامل: PDF، PNG، PSD، JPG، AI، EPS و… در سایت عکس و طرح در آتلیه تخصصی تیم عکس و طرح عکاسی و طراحی شده که در این راستا دقت در مراحل عکاسی، نورپردازی، ادیت، تهیه و طراحی از مهمترین دستاوردهای مجموعه مارکت آنلاین عکس و طرح می باشد.

توجه  :

از طرف دیگر به جهت برآورده سازی نیازهای طراحان و دست اندرکاران امور تبلیغاتی، طراحی گرافیک و چاپ، در صورت نیاز به عکسی خاص با ویژگی های موردنظر شما می توانید از قسمت تماس با ما و برقراری ارتباط با شماره همراه پشتیبانی، درخواست خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت تهیه و جهت دانلود در وبسایت عکس و طرح قرار بگیرد.

دانلود وکتور پرچم ایران با کیفیت بالا، فایل اورجینال وکتور پرچم، نمونه وکتورهای پس زمینه با موضوع پرچم جمهوری اسلامی ایران برای طراحی و چاپ

محصولات مرتبط