Axotarh
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

وکتور پروانه

خانه » دانلود ها » وکتور پروانه
فایل اصلیاورجینال
PDF فرمت فایل
90 طرح تعداد
MB 1.98 حجم فایل

وکتور پروانه

دانلود وکتور پروانه با 90 مدل طرح پروانه با فرمت PDF در سایت عکس و طرح برای استفاده های مختلف در زمینه طراحی و چاپ در دسترس می باشد. این فایل شامل 9 صفحه با طرح های متنوع پروانه در قالب 90 طرح می باشد. دانلود وکتور با کیفیت پروانه و دیگر نمونه های مشابه در وبسایت عکس و طرح محیا است.

دانلود عکس و طرح های با کیفیت در وبسایت عکس و طرح

دانلود وکتور پروانه و طرح های لایه باز با کیفیت و رزولوشن بالا در بصورت فایل اورجینال در سایت عکس و طرح موجود است. موارد استفاده برای امور طراحی گرافیک شامل: طراحی بسته بندی و لیبل محصولات، طراحی بیلبورد، بنر و استندهای تبلیغاتی، طراحی تراکت و بروشور و طراحی تبلیغات در فضای مجازی است. همچنین فایل های موجود در سایت عکس و طرح مناسب و هماهنگ برای کار در انواع نرم افزار های گرافیکی مانند فتوشاپ و ایلاستریتور می باشد. از مزیت های مهم فایل های وکتور فراخوانی آن با رزولوشن و اندازه دلخواه در نرم افزارهای گرافیکی مانند فتوشاپ است که این امر موجب طراحی با کیفیت بالا برای چاپ در ابعاد بسیار بزرگ با نهایت جزییات مفید است.

عکس های با کیفیت و فرمت های متنوع تصویر شامل: PDF، PNG، PSD، JPG، AI، EPS و… در سایت عکس و طرح در آتلیه تخصصی تیم عکس و طرح عکاسی، طراحی و تهیه شده است. در این راستا دقت در مراحل عکاسی، نورپردازی، ادیت و طراحی از مهمترین دستاوردهای مجموعه عکس و طرح می باشد.

توجه  :

از طرف دیگر به جهت برآورده سازی نیازهای طراحان و دست اندرکاران امور تبلیغاتی، طراحی گرافیک و چاپ، در صورت نیاز به عکسی خاص با ویژگی های موردنظر شما می توانید از قسمت تماس با ما و برقراری ارتباط با شماره همراه پشتیبانی، درخواست خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت تهیه و جهت دانلود در وبسایت عکس و طرح قرار بگیرد.

طرح 90 مدل وکتور پروانه با کیفیت بالا، فایل اورجینال وکتور پروانه با فرمت PDF در 9 صفحه، نمونه وکتورهای متنوع پروانه برای طراحی و چاپ با رزولوشن بالا

محصولات مرتبط