Axotarh
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

قالب آماده پست اینستاگرام

خانه » دانلود ها » قالب آماده پست اینستاگرام
فایل اصلیاورجینال
PSD فرمت فایل
1080 × 1080 pixel ابعاد
PPI 300 رزولوشن
MB 1.59 حجم فایل

قالب آماده پست اینستاگرام

دانلود طرح قالب آماده پست اینستاگرام در سایت عکس و طرح با رزولوشن (1080 * 1080 پیکسل). 3 عدد طرح با پسوند PSD بصورت لایه باز برای استفاده های مختلف در زمینه طراحی گرافیک، وب و چاپ در دسترس می باشد. دانلود قالب پست اینستاگرام و دیگر نمونه های مشابه در وبسایت عکس و طرح برای طراحی پست اینستاگرامی موجود است.

دانلود طرح های لایه باز با کیفیت در وبسایت عکس و طرح

دانلود قالب آماده پست اینستاگرام و طرح های لایه باز با کیفیت و رزولوشن بالا در بصورت فایل اورجینال در سایت عکس و طرح موجود است. موارد استفاده برای امور طراحی گرافیک شامل: طراحی بیلبورد، بنر و استندهای تبلیغاتی، طراحی جلد کتاب، طراحی تراکت و بروشور و طراحی تبلیغات در فضای مجازی و اینستاگرام است. همچنین فایل های موجود در سایت عکس و طرح مناسب و هماهنگ برای کار در انواع نرم افزار های گرافیکی مانند فتوشاپ و ایلاستریتور می باشد.

عکس و طرح های با کیفیت در فرمت های متنوع تصویر شامل: PDF، PNG، PSD، JPG، AI، EPS و… در سایت عکس و طرح توسط تیم عکس و طرح عکاسی و طراحی شده است. در این راستا دقت در مراحل عکاسی، نورپردازی، ادیت و طراحی تخصصی از مهمترین دستاوردهای مجموعه عکس و طرح می باشد.

توجه  :

از طرف دیگر به جهت برآورده سازی نیازهای طراحان و دست اندرکاران امور تبلیغاتی، طراحی گرافیک و چاپ، در صورت نیاز به عکسی خاص با ویژگی های موردنظر شما می توانید از قسمت تماس با ما و برقراری ارتباط با شماره همراه پشتیبانی، درخواست خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت تهیه و جهت دانلود در وبسایت عکس و طرح قرار بگیرد.

دانلود قالب آماده پست اینستاگرام با کیفیت بالا بصورت فایل اورجینال با فرمت PSD می باشد. نمونه طرح های لایه باز برای طراحی وب و اینستاگرام

محصولات مرتبط