Axotarh
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

عکس گوجه فرنگی

خانه » دانلود ها » عکس گوجه فرنگی
فایل اصلیاورجینال
JPG فرمت فایل
8256 × 5504 Pixel ابعاد
PPI 300 رزولوشن
MB 8 حجم فایل

عکس گوجه فرنگی

دانلود عکس گوجه فرنگی در سایت عکس و طرح با رزولوشن بالا (5504 * 8256 پیکسل) برای استفاده های مختلف در زمینه طراحی و چاپ در دسترس می باشد. این عکس در آتلیه تخصصی سایت عکس و طرح نورپردازی و با دوربین نیکون D850 عکاسی و ادیت شده است. دانلود عکس با کیفیت گوجه فرنگی روی زمینه سفید و دیگر نمونه های مشابه در وبسایت عکس و طرح محیا است. 

عکس های با کیفیت وبسایت عکس و طرح

دانلود عکس گوجه فرنگی و طرح های لایه باز با کیفیت و رزولوشن بالا در بصورت فایل اورجینال در سایت عکس و طرح موجود است. موارد استفاده برای امور طراحی گرافیک شامل: طراحی بسته بندی و لیبل محصولات، طراحی بیلبورد، بنر و استند های تبلیغاتی، طراحی تراکت و بروشور و طراحی تبلیغات در فضای مجازی است. همچنین فایل های موجود در سایت عکس و طرح مناسب و هماهنگ برای کار در انواع نرم افزار های گرافیکی مانند فتوشاپ و ایلاستریتور می باشد.

عکس های با کیفیت و فرمت های متنوع تصویر شامل: PDF، PNG، PSD، JPG، AI، EPS و… در سایت عکس و طرح در آتلیه تخصصی تیم عکس و طرح عکاسی و طراحی شده که در این راستا دقت در مراحل عکاسی، نورپردازی، ادیت و طراحی از مهمترین دستاوردهای مجموعه عکس و طرح می باشد.

توجه  :

از طرف دیگر به جهت برآورده سازی نیازهای طراحان و دست اندرکاران امور تبلیغاتی، طراحی گرافیک و چاپ، در صورت نیاز به عکسی خاص با ویژگی های موردنظر شما می توانید از قسمت تماس با ما و برقراری ارتباط با شماره همراه پشتیبانی، درخواست خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت تهیه و جهت دانلود در وبسایت عکس و طرح قرار بگیرد.

دانلود عکس گوجه فرنگی با کیفیت بالا، فایل اورجینال عکس، نمونه عکس های با رزولوشن بالا برای طراحی گرافیک و چاپ

محصولات مرتبط