Axotarh
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

عکس اتاق نشیمن خالی

خانه » دانلود ها » عکس اتاق نشیمن خالی
فایل اصلیاورجینال
JPG فرمت فایل
7000 × 4704 Pixel ابعاد
PPI 300 رزولوشن
MB 17 حجم فایل

عکس اتاق نشیمن خالی

دانلود عکس اتاق نشیمن خالی در سایت عکس و طرح با رزولوشن بالا (4704 * 7000 پیکسل) برای استفاده های مختلف در زمینه طراحی و چاپ در دسترس می باشد. دانلود عکس با کیفیت و دیگر نمونه های مشابه در وبسایت عکس و طرح محیا است. 

عکس های با کیفیت وبسایت عکس و طرح

دانلود عکس اتاق نشیمن خالی برای جانمایی مبلمان و عکس های پس زمینه دیوار با کیفیت و رزولوشن بالا در بصورت فایل اورجینال در سایت عکس و طرح موجود است. برای دیدن عکس های مشابه به دسته بندی پس زمینه موارد استفاده برای امور طراحی گرافیک شامل: جانمایی مبلمان منزل و دکوراسیون، طراحی بسته بندی و لیبل محصولات، طراحی بیلبورد، بنر و استندهای تبلیغاتی، طراحی تراکت و بروشور و طراحی تبلیغات در فضای مجازی است. همچنین فایل های موجود در سایت عکس و طرح مناسب و هماهنگ برای کار در انواع نرم افزارهای گرافیکی مانند فتوشاپ و ایلاستریتور می باشد.

عکس های با کیفیت و فرمت های متنوع تصویر شامل: PDF، PNG، PSD، JPG، AI، EPS و… در سایت عکس و طرح در آتلیه تخصصی تیم عکس و طرح عکاسی و طراحی شده که در این راستا دقت در مراحل عکاسی، نورپردازی، ادیت و طراحی از مهمترین دستاوردهای مجموعه عکس و طرح می باشد.

توجه  :

از طرف دیگر به جهت برآورده سازی نیازهای طراحان و دست اندرکاران امور تبلیغاتی، طراحی گرافیک و چاپ، در صورت نیاز به عکسی خاص با ویژگی های موردنظر شما می توانید از قسمت تماس با ما و برقراری ارتباط با شماره همراه پشتیبانی، درخواست خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت تهیه و جهت دانلود در وبسایت عکس و طرح قرار بگیرد.

دانلود عکس اتاق نشیمن خالی با کیفیت بالا، دانلود نمونه عکس های دیوار، فایل اورجینال پس زمینه دیوار برای طراحی گرافیک، جانمایی، چاپ و تبلیغات

محصولات مرتبط