Axotarh
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

طرح موز بدون زمینه

خانه » دانلود ها » طرح موز بدون زمینه
فایل اصلیاورجینال
PNG فرمت فایل
2000 × 2000 Pixel ابعاد
PPI 300 رزولوشن
MB 1 حجم فایل

طرح موز بدون زمینه

دانلود طرح موز بدون زمینه  رایگان در سایت عکس و طرح با فرمت PNG و بدون زمینه برش خورده با رزولوشن بالا (2000 * 2000 پیکسل) برای استفاده های مختلف در زمینه طراحی و چاپ در دسترس می باشد. دانلود عکس موز و دیگر نمونه های مشابه در وبسایت عکس و طرح محیا است. 

عکس و طرح های با کیفیت وبسایت عکس و طرح

دانلود انواع طرح موز بدون زمینه رایگان و طرح های لایه باز با کیفیت و رزولوشن بالا بصورت فایل اورجینال در سایت عکس و طرح موجود است. موارد استفاده برای امور طراحی گرافیک شامل: طراحی بسته بندی و لیبل محصولات، طراحی بیلبورد، بنر و استند های تبلیغاتی، طراحی تراکت و بروشور و طراحی تبلیغات در فضای مجازی است. همچنین فایل های موجود در سایت عکس و طرح مناسب و هماهنگ برای کار در انواع نرم افزار های گرافیکی مانند فتوشاپ و ایلاستریتور می باشد. 

عکس و طرح های با کیفیت رایگان و فرمت های متنوع تصویر شامل: PDF، PNG، PSD، JPG، AI، EPS و… در سایت عکس و طرح در آتلیه تخصصی تیم عکس و طرح عکاسی، طراحی و تهیه شده که در این راستا دقت در مراحل عکاسی، نورپردازی، ادیت و طراحی از مهمترین دستاوردهای مجموعه عکس و طرح می باشد.

توجه  :

از طرف دیگر به جهت برآورده سازی نیازهای طراحان و دست اندرکاران امور تبلیغاتی، طراحی گرافیک و چاپ، در صورت نیاز به عکسی خاص با ویژگی های موردنظر شما می توانید از قسمت تماس با ما و برقراری ارتباط با شماره همراه پشتیبانی، درخواست خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت تهیه و جهت دانلود در وبسایت عکس و طرح قرار بگیرد.

دانلود طرح موز بدون زمینه رایگان با کیفیت بالا، فایل اورجینال طرح موز بدون زمینه، طرح های طرح موز برای طراحی گرافیک و چاپ

محصولات مرتبط