Axotarh
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

طرح لایه باز جلد کتاب

خانه » دانلود ها » طرح لایه باز جلد کتاب
فایل اصلیاورجینال
PSD فرمت فایل
37 × 25 cm ابعاد
PPI 300 رزولوشن
MB 3.51 حجم فایل

طرح لایه باز جلد کتاب

دانلود طرح لایه باز جلد کتاب در سایت عکس و طرح با رزولوشن (2953 * 4370 پیکسل) برای استفاده های مختلف در زمینه طراحی و چاپ در دسترس می باشد. دانلود طرح جلد کتاب و دیگر نمونه های مشابه در وبسایت عکس و طرح محیا است.

دانلود طرح های لایه باز با کیفیت در وبسایت عکس و طرح

دانلود طرح جلد کتاب و طرح های لایه باز با کیفیت و رزولوشن بالا در بصورت فایل اورجینال در سایت عکس و طرح موجود است. موارد استفاده برای امور طراحی گرافیک شامل: طراحی بیلبورد، بنر و استندهای تبلیغاتی، طراحی جلد کتاب، طراحی تراکت و بروشور و طراحی تبلیغات در فضای مجازی است. همچنین فایل های موجود در سایت عکس و طرح مناسب و هماهنگ برای کار در انواع نرم افزار های گرافیکی مانند فتوشاپ و ایلاستریتور می باشد.

عکس و طرح های با کیفیت در فرمت های متنوع تصویر شامل: PDF، PNG، PSD، JPG، AI، EPS و… در سایت عکس و طرح توسط تیم عکس و طرح عکاسی و طراحی شده است. در این راستا دقت در مراحل عکاسی، نورپردازی، ادیت و طراحی تخصصی از مهمترین دستاوردهای مجموعه عکس و طرح می باشد.

توجه  :

از طرف دیگر به جهت برآورده سازی نیازهای طراحان و دست اندرکاران امور تبلیغاتی، طراحی گرافیک و چاپ، در صورت نیاز به عکسی خاص با ویژگی های موردنظر شما می توانید از قسمت تماس با ما و برقراری ارتباط با شماره همراه پشتیبانی، درخواست خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت تهیه و جهت دانلود در وبسایت عکس و طرح قرار بگیرد.

دانلود طرح لایه باز جلد کتاب با عنوان (تو) با کیفیت بالا بصورت فایل اورجینال با فرمت PSD می باشد. نمونه طرح های مشابه لایه باز برای طراحی گرافیک و چاپ 

محصولات مرتبط