Axotarh
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

طرح دایره برای طراحی

خانه » دانلود ها » طرح دایره برای طراحی
فایل اصلیاورجینال
PNG فرمت فایل
5000 × 5000 Pixel ابعاد
PPI 300 رزولوشن
MB 2.27 حجم فایل

طرح دایره برای طراحی

دانلود طرح دایره برای طراحی در سایت عکس و طرح با فرمت PNG و بدون زمینه برش خورده با رزولوشن بالا (5000 * 5000 پیکسل) برای استفاده های مختلف در زمینه طراحی و چاپ در دسترس می باشد. دانلود عکس دایره برای جانمایی متن و دیگر نمونه های مشابه در وبسایت عکس و طرح محیا است. 

عکس های با کیفیت وبسایت عکس و طرح

دانلود انواع دایره برای جانمایی تصویر و طرح های لایه باز با کیفیت و رزولوشن بالا بصورت فایل اورجینال در سایت عکس و طرح موجود است. موارد استفاده برای امور طراحی گرافیک شامل: طراحی بسته بندی و لیبل محصولات، طراحی بیلبورد، بنر و استند های تبلیغاتی، طراحی تراکت و بروشور و طراحی تبلیغات در فضای مجازی است. همچنین فایل های موجود در سایت عکس و طرح مناسب و هماهنگ برای کار در انواع نرم افزار های گرافیکی مانند فتوشاپ و ایلاستریتور می باشد. 

عکس و طرح های با کیفیت و فرمت های متنوع تصویر شامل: PDF، PNG، PSD، JPG، AI، EPS و… در سایت عکس و طرح در آتلیه تخصصی تیم عکس و طرح عکاسی و طراحی شده که در این راستا دقت در مراحل عکاسی، نورپردازی، ادیت و طراحی از مهمترین دستاوردهای مجموعه عکس و طرح می باشد.

توجه  :

از طرف دیگر به جهت برآورده سازی نیازهای طراحان و دست اندرکاران امور تبلیغاتی، طراحی گرافیک و چاپ، در صورت نیاز به عکسی خاص با ویژگی های موردنظر شما می توانید از قسمت تماس با ما و برقراری ارتباط با شماره همراه پشتیبانی، درخواست خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت تهیه و جهت دانلود در وبسایت عکس و طرح قرار بگیرد.

دانلود طرح دایره برای طراحی و جانمایی تصویر و متن با کیفیت بالا، فایل اورجینال طرح دایره برای جانمایی، طرح های دایره برای طراحی گرافیک و چاپ

محصولات مرتبط