Axotarh
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

طرح تذهیب مدرن

خانه » دانلود ها » طرح تذهیب مدرن
فایل اصلیاورجینال
JPG فرمت فایل
10000 × 10000 Pixel ابعاد
PPI 300 رزولوشن
MB 9.67 حجم فایل

طرح تذهیب مدرن

دانلود طرح تذهیب مدرن در سایت عکس و طرح با رزولوشن بالا (10000 * 10000 پیکسل) برای استفاده های مختلف در زمینه طراحی و چاپ در دسترس می باشد. دانلود عکس با کیفیت و دیگر نمونه های مشابه تذهیب مدرن در وبسایت عکس و طرح در جهت استفاده برای طراحی پست و استوری و محتوای اینستاگرام آماده دانلود می باشد.

عکس های با کیفیت وبسایت عکس و طرح

دانلود طرح تذهیب مدرن و پس زمینه با کیفیت و رزولوشن بالا در بصورت فایل اورجینال در سایت عکس و طرح موجود است. برای دیدن طرح های مشابه به دسته بندی طرح مراجعه کنید. موارد استفاده برای امور طراحی گرافیک شامل: طراحی بسته بندی و لیبل محصولات، طراحی بیلبورد، بنر و استندهای تبلیغاتی، طراحی تراکت و بروشور و طراحی تبلیغات در فضای مجازی است. همچنین فایل های موجود در سایت عکس و طرح مناسب و هماهنگ برای کار در انواع نرم افزارهای گرافیکی مانند فتوشاپ و ایلاستریتور می باشد.

عکس های با کیفیت و فرمت های متنوع تصویر شامل: PDF، PNG، PSD، JPG، AI، EPS و… در سایت عکس و طرح در آتلیه تخصصی تیم عکس و طرح عکاسی و طراحی شده که در این راستا دقت در مراحل عکاسی، نورپردازی، ادیت و طراحی از مهمترین دستاوردهای مجموعه عکس و طرح می باشد.

توجه  :

از طرف دیگر به جهت برآورده سازی نیازهای طراحان و دست اندرکاران امور تبلیغاتی، طراحی گرافیک و چاپ، در صورت نیاز به عکسی خاص با ویژگی های موردنظر شما می توانید از قسمت تماس با ما و برقراری ارتباط با شماره همراه پشتیبانی، درخواست خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت تهیه و جهت دانلود در وبسایت عکس و طرح قرار بگیرد.

دانلود طرح تذهیب مدرن با کیفیت بالا، دانلود نمونه طرح های تذهیب، فایل اورجینال پس زمینه تذهیب برای طراحی گرافیک، چاپ و تبلیغات

محصولات مرتبط