Axotarh
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

طرح بنر برای متن

خانه » دانلود ها » طرح بنر برای متن
فایل اصلیاورجینال
JPG فرمت فایل
3500 × 3500 Pixel ابعاد
PPI 300 رزولوشن
MB 1.05 حجم فایل

طرح بنر برای متن

دانلود طرح بنر برای متن در سایت عکس و طرح با رزولوشن بالا (3500 * 3500 پیکسل) برای استفاده های مختلف در زمینه طراحی و چاپ در دسترس می باشد. دانلود عکس با کیفیت بنر متن و دیگر نمونه های مشابه در وبسایت عکس و طرح محیا است. 

عکس های با کیفیت وبسایت عکس و طرح

دانلود طرح بنر آماده برای متن و طرح های با کیفیت و رزولوشن بالا در بصورت فایل اورجینال در سایت عکس و طرح موجود است. برای دیدن طرح های مشابه به دسته بندی طرح مراجعه کنید. موارد استفاده برای امور طراحی گرافیک شامل: طراحی بسته بندی و لیبل محصولات، طراحی بیلبورد، بنر و استندهای تبلیغاتی، طراحی تراکت و بروشور، طراحی تبلیغات در فضای مجازی و طراحی پست و استوری برای اینستاگرام است. همچنین فایل های موجود در سایت عکس و طرح مناسب و هماهنگ برای کار در انواع نرم افزارهای گرافیکی مانند فتوشاپ و ایلاستریتور می باشد.

عکس و طرح های با کیفیت با فرمت های متنوع تصویر شامل: PDF، PNG، PSD، JPG، AI، EPS و… در سایت عکس و طرح در آتلیه تخصصی تیم عکس و طرح عکاسی، طراحی و تهیه شده که در این راستا دقت در مراحل عکاسی، نورپردازی، ادیت و طراحی از مهمترین دستاوردهای مجموعه عکس و طرح می باشد.

توجه  :

از طرف دیگر به جهت برآورده سازی نیازهای طراحان و دست اندرکاران امور تبلیغاتی، طراحی گرافیک و چاپ، در صورت نیاز به عکس یا طرحی خاص با ویژگی های موردنظر شما می توانید از قسمت تماس با ما و برقراری ارتباط با شماره همراه پشتیبانی، درخواست خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت تهیه و جهت دانلود در وبسایت عکس و طرح قرار بگیرد.

دانلود طرح بنر برای جانمایی متن با کیفیت بالا، دانلود نمونه طرح های بنر، فایل اورجینال انواع بنر برای طراحی گرافیک، چاپ و تبلیغات

محصولات مرتبط