Axotarh
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

طرح بنر جانمایی متن و تصویر

خانه » دانلود ها » طرح بنر جانمایی متن و تصویر
فایل اصلیاورجینال
EPS فرمت فایل
PPI 300 رزولوشن
MB 2.94 حجم فایل

طرح بنر جانمایی متن و تصویر

دانلود طرح بنر در سایت عکس و طرح برای برای جانمایی متن و تصویر و استفاده های مختلف در زمینه طراحی و چاپ. دانلود وکتور با کیفیت بنر متن و تصویر با پسوند EPS و دیگر نمونه های مشابه در وبسایت عکس و طرح محیا است. از مزیت های مهم فایل های وکتور فراخوانی آن با رزولوشن و اندازه دلخواه در نرم افزارهای گرافیکی مانند فتوشاپ است که این امر موجب طراحی با کیفیت بالا برای چاپ در ابعاد بسیار بزرگ با نهایت جزییات مفید است.

عکس های با کیفیت وبسایت عکس و طرح

دانلود وکتور بنر آماده برای متن و طرح های با کیفیت و رزولوشن بالا در بصورت فایل اورجینال در سایت عکس و طرح موجود است. برای دیدن طرح های مشابه به دسته بندی طرح مراجعه کنید. موارد استفاده برای امور طراحی گرافیک شامل: طراحی بسته بندی و لیبل محصولات، طراحی بیلبورد، بنر و استندهای تبلیغاتی، طراحی تراکت و بروشور، طراحی تبلیغات در فضای مجازی و طراحی پست و استوری برای اینستاگرام است. همچنین فایل های موجود در سایت عکس و طرح مناسب و هماهنگ برای کار در انواع نرم افزارهای گرافیکی مانند فتوشاپ و ایلاستریتور می باشد.

عکس و طرح های با کیفیت با فرمت های متنوع تصویر شامل: PDF، PNG، PSD، JPG، AI، EPS و… در سایت عکس و طرح در آتلیه تخصصی تیم عکس و طرح عکاسی، طراحی و تهیه شده که در این راستا دقت در مراحل عکاسی، نورپردازی، ادیت و طراحی از مهمترین دستاوردهای مجموعه عکس و طرح می باشد.

توجه  :

از طرف دیگر به جهت برآورده سازی نیازهای طراحان و دست اندرکاران امور تبلیغاتی، طراحی گرافیک و چاپ، در صورت نیاز به عکس یا طرحی خاص با ویژگی های موردنظر شما می توانید از قسمت تماس با ما و برقراری ارتباط با شماره همراه پشتیبانی، درخواست خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت تهیه و جهت دانلود در وبسایت عکس و طرح قرار بگیرد.

دانلود طرح وکتور بنر جانمایی متن با کیفیت بالا، دانلود نمونه طرح های بنر، فایل اورجینال انواع بنر برای طراحی گرافیک، چاپ و تبلیغات

محصولات مرتبط