Axotarh
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

طرح اینفوگرافی

خانه » دانلود ها » طرح اینفوگرافی
فایل اصلیاورجینال
EPS فرمت فایل
PPI 300 رزولوشن
MB 4.82 حجم فایل

طرح اینفوگرافی

دانلود طرح اینفوگرافی با فرمت EPS در سایت عکس و طرح برای استفاده های مختلف در زمینه طراحی و چاپ با کیفیت بالا در دسترس می باشد. برای دیدن طرح های اینفوگرافی، نمودار، چارت و دیگر طرح های وکتور به دسته بندی طرح مراجعه کنید.

از مزیت های مهم فایل های وکتور فراخوانی آن با رزولوشن و اندازه دلخواه در نرم افزارهای گرافیکی مانند فتوشاپ است که این امر موجب طراحی با کیفیت بالا برای چاپ در ابعاد بسیار بزرگ با نهایت جزییات مفید است.

دانلود عکس و طرح های با کیفیت در وبسایت عکس و طرح

دانلود طرح اینفوگرافی و انواع وکتور با موضوع اینفوگرافی و طرح های لایه باز با کیفیت و رزولوشن بالا بصورت فایل اورجینال در سایت عکس و طرح موجود است. موارد استفاده برای امور طراحی گرافیک شامل: طراحی پست و استوری اینستاگرام، طراحی بسته بندی و لیبل محصولات، طراحی بیلبورد، بنر و استند های تبلیغاتی، طراحی تراکت و بروشور و طراحی تبلیغات در فضای مجازی است. همچنین فایل های موجود در سایت عکس و طرح مناسب و هماهنگ برای کار در انواع نرم افزار های گرافیکی مانند فتوشاپ و ایلاستریتور می باشد. 

طرح های با کیفیت و فرمت های متنوع تصویر شامل: PDF، PNG، PSD، JPG، AI، EPS و… در سایت عکس و طرح در آتلیه تخصصی تیم عکس و طرح عکاسی و طراحی شده که در این راستا دقت در مراحل عکاسی، نورپردازی، ادیت، تهیه و طراحی از مهمترین دستاوردهای مجموعه مارکت آنلاین عکس و طرح می باشد.

توجه  :

از طرف دیگر به جهت برآورده سازی نیازهای طراحان و دست اندرکاران امور تبلیغاتی، طراحی گرافیک و چاپ، در صورت نیاز به عکسی خاص با ویژگی های موردنظر شما می توانید از قسمت تماس با ما و برقراری ارتباط با شماره همراه پشتیبانی، درخواست خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت تهیه و جهت دانلود در وبسایت عکس و طرح قرار بگیرد.

دانلود طرح اینفوگرافی با کیفیت بالا، فایل اورجینال وکتور نمودار و چارت اینفوگرافی برای طراحی گرافیک و چاپ

محصولات مرتبط