Axotarh
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

سفره هفت سین نوروز

خانه » دانلود ها » سفره هفت سین نوروز
فایل اصلیاورجینال
JPG فرمت فایل
PPI 300 رزولوشن
MB 4.85 حجم فایل
7000 * 4841 P ابعاد

سفره هفت سین نوروز

دانلود عکس سفره هفت سین نوروز و تبریک سال نو در سایت عکس و طرح با کیفیت بالا (4841 * 7000 پیکسل) با پسوند JPG برای استفاده های مختلف در زمینه طراحی و چاپ در دسترس می باشد. دانلود عکس پس زمینه نوروز و تبریک سال نو جهت استفاده برای طراحی گرافیک با کیفیت با پسوند jpg و دیگر نمونه های مشابه در وبسایت عکس و طرح محیا است.

دانلود عکس سفره هفت سین نوروز و تبریک سال نو و انواع پس زمینه های طرح نوروز با کیفیت و رزولوشن بالا در بصورت فایل اورجینال در سایت عکس و طرح موجود است. موارد استفاده برای امور طراحی گرافیک شامل: طراحی بسته بندی و لیبل محصولات، طراحی بیلبورد، بنر و استندهای تبلیغاتی، طراحی تراکت و بروشور و طراحی تبلیغات در فضای مجازی است. همچنین فایل های موجود در سایت عکس و طرح مناسب و هماهنگ برای کار در انواع نرم افزارهای گرافیکی مانند فتوشاپ و ایلاستریتور می باشد.

عکس های با کیفیت و فرمت های متنوع تصویر شامل: PDF، PNG، PSD، JPG، AI، EPS و… در سایت عکس و طرح در آتلیه تخصصی تیم عکس و طرح عکاسی و طراحی شده که در این راستا دقت در مراحل عکاسی، نورپردازی، ادیت و طراحی از مهمترین دستاوردهای مجموعه عکس و طرح می باشد.

توجه  :

از طرف دیگر به جهت برآورده سازی نیازهای طراحان و دست اندرکاران امور تبلیغاتی، طراحی گرافیک و چاپ، در صورت نیاز به عکسی خاص با ویژگی های موردنظر شما می توانید از قسمت تماس با ما و برقراری ارتباط با شماره همراه پشتیبانی، درخواست خود را مطرح نمایید تا در اسرع وقت تهیه و جهت دانلود در وبسایت عکس و طرح قرار بگیرد.

دانلود عکس سفره هفت سین نوروز با کیفیت بالا، دانلود نمونه عکس های نوروز، فایل اورجینال سفره هفت سین برای طراحی گرافیک، چاپ و تبلیغات

محصولات مرتبط