Axotarh
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

قوانین خرید و استفاده از محصولات

خرید شما به معنی موافقت شما با قوانین پیکسل می باشد
کاربرانی که اشتراک خریداری می کنند معیار تعداد دانلود مجاز روزانه ، از زمان خرید اشتراک محاسبه می گردد و در صورت عدم استفاده از سهمیه دانلود روزانه (با توجه به نوع اشتراک) ، این سهمیه به روز آینده ، اضافه نمی شود و باطل خواهد شد.
ثبت نام در عکس و طرح از طریق پست الکترونیکی (ایمیل) بوده است و پس از ثبت نام در سایت ، پست الکترونیکی (ایمیل) غیر قابل تغییر است و تنها راه بازیابی رمز نیز از طریق پست الکترونیکی شما می باشد در نتیجه از صحت ایمیل خود در هنگام ثبت نام اطمینان حاصل نمایید.
کلیه حقوق مادی و معنوی وب سایت اعم از طرح های پولی و رایگان ، متعلق به عکس و طرح بوده است لذا فروش مجدد طرح ها اعم از رایگان و غیر رایگان ممنوع می باشد.هر کاربر فقط می تواند جهت استفاده شخصی از طرح ها استفاده نماید.
خرید فایل های گرافیکی هیچگونه حق مالکیتی برای خریدار ایجاد نکرده است و صرفا برای استفاده و چاپ طرح می باشد.
خریدار طرح می بایست علاوه بر مهارت کار کردن با اینترنت و کامپیوتر، آشنایی کامل با نرم افزار های فتوشاپ، ایلاستریتور و … داشته باشد، تیم عکس و طرح این وظیفه رو ندارد تا آموزش و تغیرات طرح ها رو برای مشتریان انجام بدهد.
مسئولیت حفاظت و نگهداری از فایل های خریداری شده از عکس و طرح بر عهده مشتری می باشد و در صورت پاک شدن فایل ها از روی سیستم شخصی کاربران به هر دلیلی (مانند سوختن هارد و… )، هیچگونه مسئولیتی متوجه عکس و طرح نخواهد بود.
لینک دانلود به مدت ۳ روز فعال است. در صورت عدم دانلود مسئولیتی متوجه عکس و طرح نخواهد بود.